Робочі виїзди Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

Дата: 29.05.2024 14:56

Черговий виїзд Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості до Новоукраїнського старостату Роздільнянської територіальної громади,  Роздільнянського району.

В приміщенні Новоукраїнського старостату була проведена зустріч з мешканцями і роботодавцями сіл Новоукраїнка та Петро-Євдокіївка. На зустрічі були презентовані послуги, які надає державна служба зайнятості зайнятому та незайнятому населенню, роботодавцям: професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, в тому числі за допомогою ваучера, організація суспільно корисних  робіт, відкриття власної справи та отримання грантів на створення або розвиток бізнесу та інші.

Особлива увага звернута на активні програми сприяння зайнятості та стимулювання роботодавців при працевлаштуванні осіб з числа безробітних, та деяких  інших категорій населення – учасники бойових дій, внутрішньо переміщенні особи, особи з інвалідністю. У присутніх виникло чимало запитань, фахівці надали всім відповіді.

Була проведена зустріч зі старшокласниками комунального закладу «Новоукраїнський ліцей Роздільнянської міської ради».

Учням презентували послуги Державної служби зайнятості, особливу увагу звернуто на вибір професії та можливість навчання в Державному навчальному закладі Одеський центр ПТО ДСЗ.

Слухачі із задоволенням прослухали інформацію про навчальний заклад, можливість там навчатися та переглянули відеоролик про навчальний заклад.

З керівництвом ліцею та учнями була обговорена можливість проведення екскурсії в Одеському ЦПТО ДСЗ.