Робоча нарада в районній державній адміністрації

Дата: 10.06.2024 14:31

Сьогодні, 10 червня, начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько провів робочу нараду з головами органів місцевого самоврядування, представниками правоохоронних органів, районного центру комплектування та соціальної підтримки, співробітниками РВА.

Участь у нараді взяли Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та секретар сільської ради Світлана Щербакова.

Про забезпечення проведення заходів із мобілізації людських і транспортних ресурсів та їх доставку доповів начальник Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бірюк. Олександр Борисович поінформував присутніх про проведенні заходи з мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району та про можливий спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів. Присутні напрацювали механізми щодо покращення цієї роботи. Також Олександр Борисович доповів про кількості осіб, які стають до лав Збройних Сил України.

Обговорили також питання про стан організації ведення військового обліку, бронювання військовозобов'язаних.

Підсумовуючи нараду начальник районної військової адміністрації Сергій Приходько звернув увагу очільників громад про важливість раціонального використання бюджетних коштів. Обласна робоча група «Прозорість та підзвітність» продовжує виявляти оголошені тендерні процедури на придбання товарів, робіт і послуг, які є недоцільними під час війни. На жаль, війна продовжується, всі мають надавати всебічну допомогу та підтримку нашим Збройним Силам.

Присутні мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати необхідні роз’яснення.

За матеріалами Роздільнянської РВА