Дата: 04.07.2024 12:50

У Степанівській сільській раді пройшов тренінг на тему «Актуальні питання документування осіб без громадянства та осіб із невизначеним громадянством». Провели захід юристи та старший соціальний працівник проєкту надання правової допомоги особам без громадянства та під ризиком безгромадянства громадської організації «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ».

Присутні заслухали актуальні питання щодо проблеми підтвердження громадянства України, практичних аспектів процедури визнання особою без громадянства в Україні та доступу осіб без громадянства або під ризиком безгромадянства, до медичних, соціальних послуг та працевлаштування в Україні.