Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 11.07.2024 16:30

У Степанівській сільській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела сільський голова Наталія Бараненко. Членами комісії були розглянуті питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки П. відносно малолітніх дітей 2013, 2011, 2009 та 2008 років народження та громадянки Ц.  відносно малолітніх дітей 2016 та 2014 років народження.

Також члени комісії опрацювали індивідуальні плани соціального захисту шести дітей з категорії тих, які перебувають в складних життєвих обставинах, залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.