Робочі будні спеціалістів служби у справах дітей

Дата: 22.07.2024 10:42

Під постійним контролем у Степанівській сільській громаді перебувають діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Так нещодавно представниками служби у справах дітей виконавчого комітету Степанівської сільської ради Іриною Раду та Оленою Хіщенко була надана допомога в організації медичного обстеження дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За дорученням сільського голови Наталії Бараненко спеціалістами служби спільно із поліцейським офіцером громади, капітаном поліції Олександром Голоколосовим була забезпечена доставка дітей із села Павлівка до Великомихайлівської багатопрофільної лікарні, де вони були обстежені та наразі проходять лікування.