Засідання Конгресу місцевих та регіональних влад

Дата: 01.08.2024 10:19

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко спільно з колегами взяла участь в Одеському обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад. Під час засідання Конгресу відбулось обговорення таких питань:

- про організацію роботи з підготовки закладів освіти до нового навчального року 2024/2025;

- про підготовку Одеського регіону до опалювального сезону 2024/2025.

По завершенню засідання Конгресу начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько провів нараду з головами територіальних громад в ході якої обговорили принципи прозорості при здійсненні процедур публічних закупівель та неприпустимості нецільового використання коштів.

Робоча група з питань ефективного використання бюджетних коштів при Роздільнянській РВА продовжує працювати у напрямку аналізу бюджетних витрат на предмет їх доцільності. «Маємо спрямовувати всі сили на допомогу та підтримку нашим Захисникам», – зауважив Сергій Миколайович.

За матеріалами Роздільнянської РВА