Запрошуємо до Молодіжної ради!

Дата: 08.08.2024 12:59

Молодіжна рада – це майданчик для активної, креативної та амбітної молоді. Тож, чекаємо саме на тебе!

Термін подання документів: з 5 серпня по 5 вересня 2024 включно (крім вихідних днів) за адресою: с. Яковлівка, вул. Покровська, 114, відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Степанівської сільської ради.
Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.
Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Степанівської сільської ради відбудуться у вересні 2024 року, детальніше про дату та час заходу буде повідомлено додатково. Місце проведення: адміністративна будівля Степанівської сільської ради, с. Степанівка, вул. Дружби, 27.