ЗАСІДАННЯ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ
Виконуючий обов’язки начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Вадим Ковальський спільно з заступницею начальника Роздільнянської РВА Наталією Шличок та головами територіальних громад району взяли участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. До заходу долучилась Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.
Одним із ключових питань, розглянутих під час засідання комісії з гуманітарної політики, став проєкт Закону України про внесення змін до Закону «Про повну загальну середню освіту» щодо запровадження заходів безпеки в школах, який представила народна депутатка України Юлія Гришина.
Серед основних запропонованих змін:
встановлення чітких правил перебування осіб на території та у приміщеннях навчального закладу;
обов’язкове огородження території шкіл;
облаштування закладів освіти технічними засобами охорони, зокрема — кнопками термінового виклику поліції.
Крім того, окрему увагу під час засідання приділили проблемам функціонування закладів вищої освіти Одещини в умовах повномасштабного вторгнення та вступній кампанії 2025.
По завершенню засідання Конгресу в.о. начальника Роздільнянської РВА Вадим Ковальський провів нараду з головами територіальних громад з нагальних питань та надав відповідні доручення.
За матеріалами Роздільнянської РВА
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)