УВАГА! ТОЛОКА!

Дата: 21.04.2021 10:14

Фото без описуШановні мешканці Степанівської громади!

Запрошуємо усіх небайдужих городян, родинами, трудовими колективами, 23 квітня з 11.00 вийти на загальногромадську Толоку і, в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”,  долучитися до підготовки території Степанівської сільської ради до Великодня. Підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо і впорядкуємо вулиці, сквери, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я та прибудинкові території наших будинків, зробимо наш край ще красивішим і привабливішим.

Закликаємо усіх громадян сільської громади згуртуватися та спільно прибрати прибудинкову територію, ліквідувати стихійні смітники, розбити клумби, висадити дерева, кущі та квіти, долучити до цієї роботи дітей та молодь. Думаємо, що органи самоорганізації населення візьмуть на себе роль організатора таких робіт, знайдуть можливість підтримати конструктивні ідеї кожного мешканця.

Не маємо сумніву, що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів, стануть спонсорами екологічних ініціатив. Сподіваємося що мешканці Степанівської територіальної громади продемонструють свою активну позицію та візьмуть участь у Толоці, конкретними і корисними справами засвідчать свою любов до громади.

Гуртуймося для спільної справи.

Заходи будуть проводитись на території Степанівської сільської ради 23.04.2021 року

Приємно коли село виглядає чистим і охайним. Тому давайте візьмемо це за мету!

Степанівська громада це – дім, в якому ми живемо.

Так зробимо громаду найкращою!

Виконавчий комітет Степанівської сільської ради