ДОПОВІДЬ головного спеціаліста зі звернень громадян Степанівської сільської ради за I квартал 2021 року

Дата: 22.04.2021 11:10

За I квартал 2021 року до Степанівської сільської ради надійшло 211 звернень. Всі звернення індивідуальні і первинні. Поштою надійшло 189 звернень, 22 звернення були усними на особистому прийомі, що на 108 звернень менше в порівнянні з минулим роком. Більша частина звернень на особистому прийомі стосується соціальних питань – 17.

До сільської ради не надходило колективних та анонімних звернень.

За соціальним станом: звернень від пенсіонерів – 34 (менше ніж у 2020 році на 39), від робітників - 12 (у 2020 році – 32), військовослужбовців - 16 (у 2020 році 1), безробітних 8 (у 2020 році 14), підприємців – 5 (у 2020 році 6). Всі звернення – це заяви та клопотання.

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян – 211, з них:

- питання аграрної політики і земельних відносин – 158 (74,8 %);

- питання соціального захисту – 45 (21,3 %);

- комунального господарства – 5 (2,36 %)

- питання житлового господарства – 2 (0,95 %);

- забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свободи громадян – 1 (0,47 %)

Більша кількість звернень громадян розглядається на засіданні сесії сільської ради за участю депутатів селищної ради та на засіданнях виконавчого комітету. Мешканці селища звертаються з проханням визначити право власності на житлові будинки та господарські споруди, з питань земельних відносин, благоустрою, по питанням виготовлення державних актів на земельні ділянки, приватизації земельних ділянок, індивідуального землекористування і присадибного господарства; найбільша кількість звернень про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2 га та звернення з питань соціального захисту (отримання субсидій та надання матеріальної допомоги).

За аналізований період за результатами розгляду:

- вирішено позитивно та дано роз’яснення – 209 (99 %);

- повернуто авторові 2 (1 %) у зв’язку з ненадання необхідних документів.

Повторних звернень не надходило.

У Степанівській сільській раді працює «гаряча лінія» і телефон довіри (048-53) 2-52-43.

Особистий прийом громадян Степанівським сільським головою та посадовими особами проходить згідно з графіками особистого прийому, які висвітлено на стенді  особистого прийому громадян. Фактів порушень посадовими особами положень Закону України «Про звернення громадян» не виявлено. Відповіді посадовими особами надаються кваліфіковано, з дотриманням строків розгляду звернень.

О.В. Гончар,

головний спеціаліст зі звернень громадян Степанівської сільської ради