СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, В РАМКАХ ВІДКРИТТЯ АКТИВНОГО ПАРКУ В БЕРЕЗІВЦІ, ПРОВІВ ТРЕНУВАННЯ З ВИХОВАНЦЯМИ ДЮСШ
Дата: 04.10.2021 12:24
Кількість переглядів: 450
Щоб надихнути жителів Березівки додати у своє життя фізичної активності, після церемонії відкриття локації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, провів тренування для юних вихованців місцевої ДЮСШ.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-2-1.jpg)
«Я продовжую займатись спортом і сьогодні залюбки провів тренування для юних спортсменів Березівщини. Переконаний, що дуже важливо, аби жителі в різних куточках нашої області, активно займалися спортом і щоб спорт був доступний для всіх» – сказав Сергій Гриневецький.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)