Дорогі працівники культури та майстри народного мистецтва Степанівської громади!

Дата: 09.11.2022 10:10

Вітаємо вас із професійним святом! Бажаємо вам бути творчими, активними та професійними працівниками у своїй сфері! Ваша місія дуже важлива сьогодні - ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, разом з тим примножуючи велич нашого краю.

Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, щастя, любові та злагоди! І нехай у вашому календарному плані якнайшвидше з’явиться святковий концерт до Дня Перемоги України, на який ми так всі чекаємо.

З повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади