Шановні освітяни Степанівської громади!

Дата: 01.10.2023 07:30

Прийміть сердечні вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Праця вчителя споконвіку була, є і залишатиметься найбільшим скарбом суспільства. Саме ці люди формують наше майбутнє, завдяки їх зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме вчителі відкривають перед всіма нами планету знань, дають перші незабутні уроки добра, чесності та справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Освітяни — то творці майбутнього держави, її інтелекту. Поки наші захисники виборюють це щасливе майбутнє України в запеклих боях на фронті, вчителі турбуються про нього, виховуючи справжніх українців у стінах навчальних закладів, пристосовуючись до складних реалій сьогодення.
Висловлюємо велику вдячність за нелегку, але таку важливу і благородну працю. Глибоко переконані в тому, що професіоналізм, відданість обраній справі та наша підтримка стануть запорукою подальшого розвитку освіти Степанівської громади.
Від щирого серця бажаємо вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!
З повагою – Степанівський сільський голова Наталія БАРАНЕНКО, депутатський корпус та виконавчий комітет Степанівської сільської територіальної громади