День Святого Миколая – свято чудес та приємних сюрпризів

Зазвичай, в цей день прийнято балувати малечу різноманітними смаколиками, чим ми всі і займаємось сьогодні. Але цей рік кардинально змінив наше життя, все в ньому стало інакше. В Степанівській сільській громаді дітки та юнацтво взяли на себе функцію Миколая, побалувавши різноманітними смаколиками найсильніших та найсміливіших – наших незламних захисників та захисниць. Тих, хто зараз далеко від рідних домівок, у місцях, де так не вистачає чудес!

16:01 19.12.2022

Шановні мешканці Степанівської громади! Любі дітки, наше надійне майбутнє!

Від щирого серця вітаємо всіх із Днем Святого Миколая! Це одне з найсвітліших і найрадісніших релігійних свят в усіх християн світу. Воно сповнене теплом, турботою та любов’ю, пов’язане з милосердям і щедрістю. Українці здавна вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей і юнацтва. А ще ми дуже чекаємо на Чудотворця щороку, зазираючи зранку під подушку або в чарівний чобіток, де завжди приємно знайти подаруночки.

11:28 19.12.2022

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

10:51 17.12.2022

Щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами

Законом України від 16 листопада 2022 року № 2747-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами» (далі – Закон № 2747), який набрав чинності 11.12.2022, внесені наступні зміни:

08:49 16.12.2022

До уваги волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації

Державна податкова служба України повідомляє, що 11.12.2022 року набрав чинності Закон України від 16 листопада 2022 року № 2757-ІХ «Про внесення змін до пункту 21 розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації».

15:47 15.12.2022

Засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Відбулость чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко. Членами виконкому було розглянуто 13 питань порядку денного, які стосувались соціальної сфери. Зокрема, присутніми було проголосовано за виділення матеріальної допомоги мешканцям Степанівської громади.

15:22 15.12.2022

Увага! На територію України можливе занесення пташиного грипу з епіцентрів в Європі, а також із сусідньої Молдови

У зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації у світі щодо грипу птиці можливо занесення хвороби на територію України, оскільки вона потрапляє під маршрут міграції пір’ястих.

13:48 15.12.2022

Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко взяла участь у черговій селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення, що проходила в режимі відеозв’язку.

15:23 14.12.2022

Державний портал розшуку дітей «ДІТИ ВІЙНИ»

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, діє державний портал «ДІТИ ВІЙНИ».

12:35 13.12.2022