Дата: від до Скинути

З січня в Україні стартує програма по безкоштовній заміні лампочок старого зразка на енергозберігаючі LED-лампи

З нового року кожен повнолітній громадянин України зможе безкоштовно отримати 5 світлодіодних ламп на заміну старих ламп розжарювання. І в такий спосіб зробить свій внесок у допомогу енергетикам щодо балансування електросистеми України. Про це зазначила Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко у прямому ефірі Національного телемарафону.

11:14 27.12.2022

Територіальний сервісний центр 5146 інформує: Графік роботи сервісних центрів МВС у період новорічних свят

Наближаються новорічні та різдвяні свята, а сервісні центри МВС невпинно працюють і роблять все можливе аби кожен українець мав безперешкодний доступ до отримання державних послуг.

11:02 26.12.2022

Як батьки можуть допомогти дитині подолати негативні наслідки стресових обставин

Продовжуємо поширювати актуальні інформаційні матеріали наших колег. Ця публікація підготовлена колегами з МОЗ України в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

11:04 25.12.2022

Робоча нарада щодо співробітництва міської, селищної та сільської громад

В адмінбудівлі Степанівської сільської ради відбулося засідання комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво Роздільнянської міської, Лиманської селищної та Степанівської сільської територіальних громад. У заході взяли участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, перший заступник сільського голови Ольга Колодєєва, перший заступник Роздільнянського міського голови Ольга Босюк, заступник міського голови Сергій Крилов, голова Лиманської селищної ради Віктор Бакланов, заступник селищного голови Тетяна Мурзіна та інші.

10:02 23.12.2022

Сесія сільської ради

21 грудня відбулась остання в цьому році сесія сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко.  На початку сесії присутні хвилиною мовчання пом’янули наших захисників, які віддали життя у боротьбі за незалежність та суверенність нашої держави.

17:19 22.12.2022

Спільне засідання бюджетної та освітянської комісій

Триває підготовка до чергової, останньої в цьому бюджетному році, сесії сільської ради. Найважливіше питання на порядку денному - бюджет-2023. Саме від правильного розподілу сільського бюджету залежить благополуччя громади, тож сільський голова Наталія Бараненко, перший заступник голови Ольга Колодєєва разом з депутатським корпусом найбільше уваги наразі приділяють саме плануванню бюджету.

17:31 20.12.2022

Черговий вклад у нашу Перемогу

Нещодавно на звернення наших захисників, які в жорстоких умовах боронять рідну землю на Донецькому напрямку, від Степанівської громади було придбано та відправлено чотири брудоболотяні колеса до спецавтомобіля. Це допоможе бійцям легше та швидше долати відстані в умовах дощової погоди, зробить їх більш мобільними та оперативними. А ще це стане черговим вкладом у спільну Перемогу.

17:07 19.12.2022

Працює профільна комісія

В рамках підготовки до останньої в цьому році сесії Степанівської сільської ради відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова комісії – Геннадій Келлер). В роботі комісії взяла участь сільський голова Наталія Бараненко. Всі розглянуті питання були внесені до порядку денного сесії.

16:52 19.12.2022