Шановні мешканці Степанівської громади!

На території Одеської області, в тому числі й Роздільнянського району, продовжують діяти відключення електроенергії. За інформацією голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, це відбувається через пониження температури повітря і, відповідно, збільшення споживання електроенергії, а також через повернення до роботи підприємств, які споживають велику кількість електроенергії, підтримуючи економіку області та країни.

11:43 12.01.2023

Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко взяла участь у селекторній нараді в режимі відеозв’язку, про відбувалась під головуванням очільника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка. У засіданні взяли участь начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, заступник голови РВА Наталія Шличок, представники структурних підрозділів РВА та голови органів місцевого самоврядування.

10:09 11.01.2023

МОЗ: Розширено перелік ліків, вартість яких покривається з бюджету в межах програми державних гарантій

На засіданні Уряду була прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів». Її мета – розширити Національний перелік основних лікарських засобів новими препаратами, що були рекомендовані за результатами проведення державної оцінки медичних технологій. Це дозволить підвищити доступ українців до необхідних ефективних та безпечних лікарських засобів, вартість яких покривається за бюджетні кошти в межах програми державних гарантій медичного обслуговування.

09:41 10.01.2023

Як безпечно користуватись генераторами?

Під час планових та аварійних відключень електроенергії українці все частіше використовують генератори. Їх експлуатація потребує дотримання певних правил безпеки.

10:35 09.01.2023

Державна служба з питань праці запрошує до участі в безкоштовному онлайн семінарі

Відділ з питання безпеки праці Управління інспекційної діяльності в Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці організовує проведення безкоштовного онлайн семінару з використанням платформи ZOOM за наступною темою: Правила безпечної експлуатації газових пристроїв в побуті.

09:57 09.01.2023

Грант на теплицю

Кожен українець може надіслати заявку щодо отримання гранту на розвиток тепличного господарства. Так ми підтримаємо ваш бізнес і допоможемо створити нові робочі місця.

13:30 05.01.2023

ГРОШОВА ДОПОМОГА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 р. №1393 затверджено «Порядок реалізації спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни» (далі – Порядок).

10:23 05.01.2023

Програма «Доступні ліки» продовжує працювати

У  зв’язку із введенням воєнного стану на території України, Міністерство охорони здоров’я спростило процедуру видачі рецептів на ліки, які можна отримати безоплатно або з незначною доплатою.

16:17 04.01.2023