Гід з держпослуг для міжнародної підтримки

Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді. Для перебування в Україні Видача запрошення для в'їзду в Україну Продовження строку перебування на території України Посвідка на тимчасове проживання Для інвестицій

10:48 16.01.2023

Степанівська сільська громада отримали два генератори в рамках програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну»

Одеська область отримала велику партію генераторів, які надало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів. Ці генератори для Одещини розподілені в рамках програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну».

11:22 15.01.2023

СТАТИСТИКА ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ ЗА 2022 РІК

За 2022 рік в Україні виникло 71 161 пожежа. Внаслідок них загинуло 1 162 людини, травмовано 1 287 людей. З них, якщо говорити про дітей та підлітків до 18 років, 89 дітей. Наразі пожежі у житловому секторі становлять 40 % від усіх інших.

11:04 13.01.2023

Герман Галущенко: Дотримання справедливості при застосуванні графіків обмеження постачання електроенергії - першочергове завдання операторів систем розподілу

Українці готові допомагати енергетикам тримати енергетичний фронт в умовах регулярних обстрілів росією наших енергетичних об’єктів.

18:29 12.01.2023

Перерахунок пенсії

Тут можна подати запит на перерахунок пенсії за віком або інших видів пенсій.

13:36 12.01.2023

Шановні мешканці Степанівської громади!

На території Одеської області, в тому числі й Роздільнянського району, продовжують діяти відключення електроенергії. За інформацією голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, це відбувається через пониження температури повітря і, відповідно, збільшення споживання електроенергії, а також через повернення до роботи підприємств, які споживають велику кількість електроенергії, підтримуючи економіку області та країни.

11:43 12.01.2023

Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко взяла участь у селекторній нараді в режимі відеозв’язку, про відбувалась під головуванням очільника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка. У засіданні взяли участь начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, заступник голови РВА Наталія Шличок, представники структурних підрозділів РВА та голови органів місцевого самоврядування.

10:09 11.01.2023