Дата: від до Скинути

Майбутнє України – в твоїх руках! Долучайся до національної кампанії рекрутингу «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

09:25 07.02.2023

Нарада з головами громад району

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та адміністрація сільської ради взяли участь у нараді з органами місцевого самоврядування, організованій Роздільнянською районною військовою адміністрацією. На заході були присутні представники правоохоронних органів, районного  центру  комплектування та соціальної підтримки, керівники закладів охорони здоров’я, представники органів місцевого самоврядування Роздільнянського району.

09:54 04.02.2023

МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі Єдиного телемарафону заявив виконувач обов’язків Міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

09:26 03.02.2023

Фахівці Одеської обласної дитячої лікарні здійснили робочі виїзди  до Степанівської громади

Фахівці Одеської обласної дитячої лікарні здійснили робочі виїзди до Степанівської громади

Сьогодні лікарі докладають максимум зусиль для допомоги нашим захисникам та цивільному населенню. У ці складні часи БО «БФ «Волонтерський рух» за підтримки Фонду ЮНІСЕФ продовжує надавати гуманітарну допомогу, зокрема організовує виїзди медичних бригад до сільських населених пунктів.

12:27 02.02.2023

Встановлення статусу, видача посвідчень / довідок, продовження строку дії посвідчень (вклеювання бланка-вкладки) членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України

Утриманці загиблого або того, хто пропав безвісти, яким у зв'язку з цим виплачується пенсія, батьки, дружина/чоловік, які не одружилися вдруге, діти, які не мають і не мали своїх сімей, діти, які мають свої сім’ї, але стали особами з інвалідністю до досягнення повноліття, діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти мають право на послугу. Для цього необхідно отримати статус члена сім’ї загиблої особи.

12:07 02.02.2023

Засідання робочої групи

З метою наповнення сільського бюджету відбулось засідання робочої групи з представниками підприємства Акціонерне товариство «Одеський консервний завод дитячого харчування». Під керівництвом Степанівського сільського голови Наталії Бараненко на зустрічі було обговорено питання щодо належного рівня надходжень податків до місцевого бюджету та налагодження співпраці між Головним управлінням ПДС України в Одеській області та органами місцевого самоврядування.

16:57 01.02.2023

Держпродспоживслужба інформує

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19 січня 2023 року № 2022.3810-fup 3, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в арахісі в шкарлупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул. Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

10:53 01.02.2023