Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті

За поточний рік на території Роздільнянського району Одеської області зареєстрована 41 пожежа. Під час ліквідації вказаних пожеж на місці було виявлено 7 загиблих та 2 травмованих людей.

10:58 27.02.2023

Засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко. Більшу частину порядку денного складали питання соціального захисту населення, зокрема надання одноразової матеріальної грошової допомоги мешканцям громади, надання матеріальної допомоги сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю з важкою формою захворювання тощо.

09:20 27.02.2023

Ігор Клименко: «Гвардія наступу» складатиметься з найкращих з-поміж наймотивованіших

Про це сказав Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час виступу на Конгресі місцевих та регіональних влад, яке проведено за дорученням Президента України Володимира Зеленського.

09:26 26.02.2023

Рішення виконавчого комітету Степанівської сільської ради від 23.02.2023 р. № 43-Ср "Про затвердження схеми санітарного очищення населених пунктів Степанівської сільської територіальної громади"

09:46 25.02.2023

Навчання військових «Гвардії наступу»

Зараз в Україні триває набір добровольців на вступ до «Гвардії наступу». Після закінчення прийому заяв і затвердження бійців, вони не будуть відправлені на фронт відразу.

09:23 25.02.2023

Долучайся до лав "Гвардії наступу"! Час повертати своє!

8 штурмових бригад «Гвардії наступу», створених на основі підрозділів Нацгвардії, поліції та ДПСУ, мають стати у стрій вже 1 квітня. Їхнім завданням є посилення Сил оборони для звільнення окупованих територій України.

12:56 24.02.2023

НА ОДЕЩИНІ ФОРМУЮТЬ СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН «ЧОРНОМОРСЬКА СІЧ»

Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

12:47 24.02.2023