До уваги операторів ринку!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 лютого 2023 року № 2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул. Солом´янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

13:12 09.03.2023

Відновлено роботу Порталу електронних послуг ДСНС

ДСНС України інформує про відновлення роботи Порталу електронних послуг ДСНС та портал "ДІЯ", скориставшись яким є можливість заповнення декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

09:51 09.03.2023

СЕРЕД УСІЄЇ КІЛЬКОСТІ ЗАЯВОК, ЯКІ НАДІЙШЛИ НА ВСТУП ДО ПІДРОЗДІЛІВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ», 5% НАДІСЛАЛИ ЖІНКИ

Вони зможуть працювати і в медичних, і в логістичних підрозділах, і в розвідувальних бригадах. Про це повідомляє Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

18:49 08.03.2023

Дорогі жінки Степанівської громади, любі українки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем! 8 Березня є символом усього найсвітлішого, що є в світі, – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

11:25 08.03.2023

“Азовці” проводять масову рекрутингову кампанію

Легендарний окремий загін спеціального призначення “Азов” вписав своє ім’я у світову воєнну історію під час оборони Маріуполя. Нині він відроджується ніби Фенікс — перетворюється на штурмову бригаду у складі Національної гвардії України.

15:55 07.03.2023

Набір до “Гвардії наступу” триває! Долучайтеся задля спільної перемоги над ворогом!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

11:22 07.03.2023

В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ ФЛЕШМОБ З МЕТОЮ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ НЕМАТЕРІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

З нагоди відзначення 15-ї річниці ратифікації Україною Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, яка була прийнята державами-членами ЮНЕСКО у 2003 році, Міністерство культури та інформаційної політики проводить флешмоб з метою популяризації нематеріальної культурної спадщини, що є визнанням національної ідентичності та здобутком українського народу.

10:25 07.03.2023