До уваги мешканців Степанівської громади!

ДТЕК «Одеські електромережі» повідомлять про планове відключення електропостачання у понеділок, 3 квітня, з 9:00 до 18:00 у селі Марківка (вул. Шевченка). У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру ДТЕК «Одеські електромережі»: для стаціонарних телефонів:+38048-705-90-90; для мобільних: +38-068-705-90 90, +38-095-705-90-90, +38-073-705-90-90.

15:44 02.04.2023

МІСТО ГЕРОЇВ БОРОДЯНКА. ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ РІШУЧІСТЬ

Коли на початку березня 2022 року російські війська проривалися до Києва, Бородянка опинилася на головному їхньому шляху до столиці. В ній не було жодних військових об’єктів, але, зіткнувшись зі спротивом цивільного населення, окупанти знищили значну частину селища обстрілами та бомбардуваннями.

14:55 01.04.2023

РЕКРУТИНГОВА КАМПАНІЯ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» ПРИЄДНУЙСЯ ТА НАСТУПАЙ!

Мотивовані, професійні, відважні, а головне - обʼєднані єдиною метою - звільнити наші території від ворога. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко разом із головою Державна прикордонна служба України Сергієм Дейнеком відвідали тренування бійців штурмової бригади «Сталевий кордон».

11:53 31.03.2023

Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 31 березня 2023 року з 10.00 до 16.00 проводить сеанс «Прямої телефонної лінії» на теми:

08:44 31.03.2023

У жодному запиті від військових Степанівською громадою не було відмовлено

Триває боротьба незламного українського народу за своє щасливе майбутнє, за свободу та незалежність  держави. Мужні та сміливі наші воїни гідно тримають фронт, роблячи можливе і неможливе для того, щоб вигнати ворога з рідної України. Всі ми чекаємо таку омріяну Перемогу, яка стає ближчою з кожним днем, і тут, в тилу, теж наполегливо працюємо на підтримку фронту.

17:52 30.03.2023

Запрошуємо підприємців Степанівської громади взяти участь в опитуванні!

В рамках розробки Стратегії розвитку громади робоча група проводить це опитування серед підприємців Степанівської сільської ради з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на вашу думку, існують у громаді, та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади!

14:26 29.03.2023

Запрошуємо підприємців Степанівської громади взяти участь в опитуванні щодо функціонування бізнесу в умовах воєнного часу!

Шановний підприємцю Степанівської сільської ради! В рамках розробки Стратегії розвитку громади робоча група проводить опитування для визначення умов функціонування бізнесу у воєнний період.

13:52 29.03.2023