Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

08:17 01.05.2023

Сьогодні - День прикордонника

30 квітня своє професійне свято відзначають захисники, які в день повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору, наближаючи таку довгоочікувану Перемогу.

13:51 30.04.2023

Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

13:13 27.04.2023

Запрошуємо до участі у вебінарі!

На вебінарі обговорюватимемо тему, яка стає все більш актуальною в сучасній медицині - електронний лікарняний лист. Цей інструмент змінює підхід до ведення медичної документації та взаємодії між лікарем та пацієнтом.

13:07 27.04.2023

Олег Скрипка побачив, як бригада "Червона калина" НГУ готується до контрнаступу

Олег Скрипка - легенда української рок-музики, актор, співак, автор пісень, лідер найпопулярнішого у світі українського рок – гурту "Воплі Відоплясова" на власні очі побачив, як готується бригада "Червона калина" НГУ до наступу.

11:30 27.04.2023

Добровольці "Гвардії наступу": хто вони та що їх мотивує?

Мисливець та доброволець Кім родом із Харківщини. Чоловік приїхав до Одеси, щоб доєднатися до "Гвардії наступу" і вступити до лав штурмової бригади "Кара-Даг". Подав заявку у ЦНАПі, пройшов відбір і тестування в одній з військових частин Південного-оперативного територіального об'єднання Національної гвардії України та готується поринути у навчання, щоб досягнути бажаного.

09:32 27.04.2023

Герої не вмирають!

Знову сумна звістка прийшла до Степанівської громади – ми втратили молодого земляка, захисника України, кращого з кращих наших Героїв ОЧЕРЕДНОВА Романа.

08:51 27.04.2023

Робоча нарада з питань водного та земельного законодавства

Робочий тиждень у Степанівській сільській раді розпочався із розширеної наради з питань забезпечення виконання вимог водного та земельного законодавства, щодо водних об'єктів та земельних ділянок під ними, яке провела сільський голова Наталія Бараненко.

10:37 26.04.2023

26 квітня — Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Сьогодні, 26 квітня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Ця подія — нагадування про небезпеку використання атомної енергетики, про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які ця катастрофа принесла довкіллю та людям

09:43 26.04.2023