В УКРАЇНІ ТРИВАЄ НАБІР ДО ЛАВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Гвардійці з бригади “Азов” провели тренування зі стрільби з протитанкового гранатомету СПГ-9, також відомого як “Спис”. Цей гранатомет призначений для знищення танків, інших броньованих машин, живої сили та вогневих засобів противника.

15:47 15.04.2023

Технічний регламент безпеки машин

Фахівці ПМУ Держпраці відділу ринкового нагляду продовжують інформувати споживачів та роз'яснювати бізнесу (розповсюджувачам, імпортерам, виробникам тощо) про відповідність продукції вимогам технічних регламентів.

09:30 14.04.2023

Державна служба з питань праці України проводить сеанси «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанси «Прямої телефонної лінії»:

16:31 13.04.2023

Сесія сільської ради

Дванадцятого квітня відбулася чергова, двадцять четверта, сесія Степанівської сільської ради восьмого скликання, яка проходила під головуванням очільниці сільської ради Наталії Бараненко.

14:35 13.04.2023

Хто може отримати відстрочку від мобілізації для догляду за родичами: пояснюють юристи

До контактного центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 телефонують громадяни з питаннями щодо відстрочки від мобілізації, зокрема для догляду за родичами літнього віку або з інвалідністю.

10:57 13.04.2023

Братам Анатолію та Андрію Кравчукам зі Степанівки вручено ордени «За мужність» ІІІ ступеня

Сьогодні серед нас, українців, народжуються справжні герої – ті, хто всіма можливими способами наближає омріяну Перемогу. Багата на таких і Степанівська громада. Поки частина її мешканців героїчно воюють на різних напрямках фронту, інша частина стала надійним тилом, допомагаючи воїнам та  підтримуючи їх. Ми пишаємось нашими захисниками, щиро вболіваємо за кожного, молимось щодня та з нетерпінням чекаємо повернення додому з Перемогою.

15:57 12.04.2023

Правила пожежної безпеки у культових спорудах під час великодніх свят

Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, цей факт робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій особливу увагу приділяють культовим спорудам у період наближення одного з найбільших релігійних свят – Світле Христове Воскресіння (Великдень).

13:07 11.04.2023

НАБІР ДО «ГВАРДІЇ НАСТУПУ». ПОРТРЕТ ДОБРОВОЛЬЦЯ ТА ЕТАПИ НАВЧАННЯ

Величезна робота протягом року від повномасштабного вторгнення вже зроблена, але війна не закінчилась, тому потреба у сміливості та силі українських героїв досі актуальна, як і тоді, 24 лютого. Хоч і всі розраховували на спринт, ми на марафоні і попереду не менш важливі завдання з викидання окупантів за кордони України.

11:01 11.04.2023