Прикрасимо і збережемо природу разом

Рідна Земля! Вона звертається до нас неймовірними пахощами весняної ріллі, ніжними пелюстками квітучих дерев і квітів, тихо розмовляє духмяними росами трав. Люба Земля живе, кожною грудочкою, кожною билинкою, насичується рясним дощем, гріється теплим промінням. Вона дихає, парує, вдягається у зелений одяг, вишитий природою. Земля – жива планета раю дивовижної краси. Наш рідний край - невід’ємна частина душі кожної людини.

14:48 25.04.2023

Роз’ясненням щодо призначення та виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця

Міністерство у справах ветеранів України підготувало інфографіку із роз’ясненням щодо призначення та виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця або поліцейського в період дії воєнного стану.

11:05 25.04.2023

Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Державна служба зайнятості пропонує ряд активних програм для бізнесу, які покликані допомогти у вирішенні питань працевлаштування або збереження робочих місць для соціально вразливих категорій населення. Серед них – програма з надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (постанова КМУ від 20 березня 2022 р. № 331)

10:53 25.04.2023

Підтримка соціального підприємництва в умовах воєнного стану

Соціальне підприємництво на сьогодні може бути одним з інструментів для вирішення актуальних суспільних проблем. Соціальний бізнес покликаний стимулювати соціальні зміни і тому потребує уваги та допомоги держави. Так, у комплексній програмі розвитку малого та середнього підприємництва регіонів на 2021-2023 роки, одним із завдань є підтримка розвитку соціального підприємництва в Україні.

09:53 25.04.2023

Скажи чесно, ти як?

За ініціативи Олени Зеленської в Україні запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни. На сайті програми Ти як? зібрані поради і контакти, як допомогти собі та близьким.

12:55 24.04.2023

Рапорт: що варто про нього знати

Рапорт — це вид службового документа ЗСУ, аналог заяви в цивільному документообігу. Юристи системи безоплатної правової допомоги розповідають, що повинен знати про рапорт кожен військовослужбовець.

10:40 24.04.2023

Міжнародний саміт міст та регіонів

20 квітня 2023 року у м. Київ стартувала пленарна частина Міжнародного саміту міст та регіонів, що відбулась за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Разом колегами участь у саміті в режимі відеозв’язку взяла Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

09:25 21.04.2023