Запрошуємо мешканців Степанівської громади взяти участь в анкетуванні!

В рамках розробки Стратегії розвитку громади робоча група проводить опитування для визначення основних проблем, які, на вашу думку, існують в громаді, та перспектив розвитку громади на майбутнє.

13:49 29.03.2023

МІСТО ГЕРОЇВ ТРОСТЯНЕЦЬ: ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ ВІДВАГА

Тростянець розташований за 35 км від кордону з Росією, тому колона військової техніки окупантів зайшла на околиці міста у перший же день вторгнення. Тридцять днів російські військові вбивали, катували, грабували мешканців Тростянця. Місто було без води й електрики.

10:28 29.03.2023

Збільшуємо площі лісів

У рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» в Степанівській сільській громаді триває висаджування молодих дерев з метою збільшення площі лісів.

10:24 29.03.2023

МІСТО ГЕРОЇВ МОЩУН: ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ МІЦЬ

Перші перемоги, які принесли нам впевненість у власних силах, були у битвах за Мощун, Гостомель, Ірпінь, Бучу, Охтирку, Чернігів та інші міста і села на півночі. І наші люди побачили, що російська армія не має шансів на нашій землі. Захистивши Київ, ми захистили всю Україну! Ми змогли вигнати окупантів з півночі, звільнили Зміїний, Херсон та Харківщину.

21:16 28.03.2023

ЗАРЯДЖЕНІ НА ПЕРЕМОГУ: ТРИВАЄ ФОРМУВАННЯ БРИГАД «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

На початку лютого почалося реформування бойових підрозділів Нацгвардії у штурмові бригади «Гвардії наступу», які братимуть участь у звільненні окупованих територій. У ці підрозділи було оголошено набір охочих. Зараз ті, хто пройшов відбір, уже активно проходять підготовку на полігонах.

09:29 28.03.2023

В Україні стартувала інформаційна кампанія до річниці звільнення Півночі країни від окупантів

До річниці звільнення півночі України за ініціативи Президента України Володимира Зеленського стартувала медіа кампанія під назвою «Міста Героїв» . Битви на півночі та звільнення північних регіонів – це частина нашої героїчної оборонної операції. Героїзм та стійкість наших військових стали ключовими чинниками оборонного успіху України навесні 2022 року на півночі.

08:02 27.03.2023