МІСТО ГЕРОЇВ ЧЕРНІГІВ:ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ НЕЗЛАМНІСТЬ

У перший день повномасштабного вторгнення росіяни намагались просунутися якомога далі. Контроль над містом необхідний був для наступу на Київ, а Чернігів у випадку захоплення мав стати для російських військ таким собі логістичним хабом на пів дорозі до столиці.

11:04 26.03.2023

МІСТА ГЕРОЇВ – ЦЕ ПРО ЛЮДЕЙ РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ПІВНОЧІ УКРАЇНИ

Знаєте звідки у слів є сила? Бо вона є у людей. Раніше значення слова “герой” було таким далеким і більше стосувалось літературних персонажів чи ролей у будь-якому фантастичному всесвіті, а зараз – має реальні обличчя, обриси, стежки та будівлі. Минулого березня ЗСУ звільнили понад 1000 населених пунктів у різних областях України. Це дало нам сили рухатись далі, розуміти ясніше, боротись сильніше, вірити дужче, цінити своє – невідворотно.

10:01 26.03.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: НЕЩАДНІ ДО ВОРОГА - ВИМОГЛИВІ ДО СЕБЕ!

Набір до лав «Гвардії наступу» ще триває. Охочі приєднатися – робіть свій вибір уже сьогодні! Кращі інструктори з військової підготовки бригади вже загартовують рекрутів до найскладніших бойових умов. Наші досвідчені воїни вчитимуть новобранців основам тактики, вогневої підготовки та тактичної медицини.

11:38 25.03.2023

РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ПІВНОЧІ КРАЇНИ: МІСТО ГЕРОЇВ СУМИ, ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗАХИСТ

Битви на півночі та звільнення північних регіонів – це частина нашої героїчної оборонної операції. Героїзм та стійкість наших військових стали ключовими чинниками оборонного успіху України навесні 2022 року на півночі.

15:07 24.03.2023

Нарада з головами громад району

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко взяла участь у робочій нараді з головами територіальних громад, що проходила під керівництвом начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька, за участю генерального директора АТ «ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитра Григор’єва та представників АТ «ДТЕК «Одеські електромережі».

09:21 24.03.2023

РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ПІВНОЧІ КРАЇНИ: #МістаГероїв

Звільнення північних регіонів України від окупанта навесні 2022 року дійсно стало важливою подією для народу України та всього світу. Це стало свідченням, що українська армія та народ здатні боротися за свою незалежність та територіальну цілісність. Це також показало, що Росія не є такою сильною, як її можуть сприймати, і що її дії загрожують не тільки Україні, але й міжнародній стабільності та безпеці.

10:09 22.03.2023