ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПЛАНУВАННЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ОДЕЩИНИ

Внаслідок військової агресії Одеська область вистояла, а також стала основною домівкою для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України. Одещина стала найбільшим логістичним і гуманітарним хабом півдня країни для здійснення адміністративного управління, гуманітарного кризового реагування.

10:14 20.04.2023

«Аптечка психологичної самодопомоги»

«Аптечка психологичної самодопомоги» – це довідник про стрес, в якому зібрані корисні поради, практичні вправи і техніки для подолання стресу й тривоги. Також там розповідається як правильно підтримувати близьких та як розвинути власну емоційну стійкість.

10:05 20.04.2023

Добровольці бригади “СПАРТАН”

Добровольці бригади “СПАРТАН” проходять ту саму підготовку, що проходять всі контрактні військовослужбовці, але з більшим нахилом на базові навички, починаючи від ТТХ зброї, спорядження магазинів до тих вправ, які виконують контрактні військовослужбовці, що проходять службу у підрозділі близько трьох-чотирьох років.

09:55 20.04.2023

В Україні стартував безкоштовний курс із криптограмотності та блокчейну

Масштабну освітню програму з криптограмотності запустило Міністерство цифрової трансформації. Проєкт покликаний навчити українців користуватися віртуальними активами. Зокрема, українці зможуть дізнатися все про блокчейн, Біткоїн, Етеріум, криптогаманці, трейдинг тощо.

14:52 19.04.2023

Доля країни у твоїх руках!

Штурмові бригади «Гвардії наступу» продовжують формувати резерви для звільнення тимчасово окупованих територій. Відібрані добровольці вже готуються до контрнаступу на полігонах.

15:58 18.04.2023

Триває підготовка до проведення поточних ремонтів доріг

З приходом весни в Степанівській сільській раді відновлюються роботи в дорожній галузі. Як повідомила сільський голова Наталія Бараненко, наразі триває підготовка до проведення поточних ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

16:55 17.04.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

Степанівська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у селах сільської територіальної громади:

14:46 17.04.2023

Чотири кроки до безпеки бджіл

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області не припиняє роз’яснювальну роботу з аграріями щодо захисту бджіл та безпечної роботи з пестицидами і агрохімікатами.

12:57 17.04.2023

Скажи чесно, ти як?

За ініціативи Олени Зеленської в Україні запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни. На сайті програми Ти як? зібрані поради і контакти, як допомогти собі та близьким.

12:53 17.04.2023