Запрошуємо до штурмової бригади «Азов»

Рекрути штурмової бригади «Азов» разом із досвідченими інструкторами відшліфовують навички користування станковим протитанковим гранатометом (СПГ).

09:58 02.05.2023

Герої не вмирають!

У скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю про Героя Романа Очереднова, ніколи не забудемо його безцінний подвиг заради мирного неба в рідній Україні, заради кожного з нас.

19:10 01.05.2023

До уваги операторів ринку!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 24 квітня 2023 року № 2023.2025 стосовно виявлення хлорпірифосу у кукурудзі для приготування попкорну, що експортувалась з Іспанії (виробник: Liven SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Фоззі Коммерц», вул. Гоголівська 1А, 07408)

10:51 01.05.2023

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради «Про затвердження Декларації енергетичної політики Степанівської сільської територіальної громади»

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради № 73-Ср від 26.04.2023 р. «Про затвердження Декларації енергетичної політики Степанівської сільської територіальної громади»

10:24 01.05.2023

Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

08:17 01.05.2023

Сьогодні - День прикордонника

30 квітня своє професійне свято відзначають захисники, які в день повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю першими зустріли окупантів на наших кордонах. Ці герої щодня охороняють наш спокій та дають відсіч агресору, наближаючи таку довгоочікувану Перемогу.

13:51 30.04.2023

Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

13:13 27.04.2023