ДО РІЧНИЦІ БОЇВ ЗА ПІВНІЧ КРАЇНИ МІСТА ГЕРОЇВ

Минув рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі.

08:09 06.04.2023

Історія ще однієї героїні з Міста Героїв

Юлія Кацімон – жителька села Литвинівка, Димерської громади Київщини. Вона працювала диспетчером пожежної частини. Із перших днів повномасштабного вторгнення почала надавати власними силами гуманітарну допомогу людям, які цього потребували. Евакуювала людей із північних населених пунктів.

12:59 05.04.2023

З 1 квітня 2023 року запроваджено у платіжній інфраструктурі України  міжнародний стандарт ISO 20022

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що з метою врегулювання механізму сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISO20022 затверджено наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за №538/39584 (чинний з 01 квітня 2023 року).

12:53 05.04.2023

Скажи чесно, ти як?

За ініціативи Олени Зеленської в Україні запустили онлайн-проєкт із підтримки ментального здоров’я в умовах війни.

12:49 04.04.2023

МІСТА ГЕРОЇВ: ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ

Українські міста під час відсічі збройної агресії рф стали справжніми форпостами незламного духу. Чернігів пережив понад місяць російського оперативного оточення, авіаційних бомбардувань і артилерійських обстрілів – від перших днів повномасштабного нападу до початку квітня. І перетворився на місто героїв, які витримали 38 днів атаки й не дали загарбнику прорвати оборону.

08:03 04.04.2023

Засідання земельної комісії

Розпочалась підготовка до чергової сесії сільської ради. Низку питань, які будуть запропоновані на розгляд депутатському корпусу, розглянули члени постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова комісії – Геннадій Келлер). У роботі комісії взяла участь сільський голова Наталія Бараненко.

10:32 03.04.2023

Наш Чернігів. Чернігівщина

Всюди, куди заходив російський триколор, було принесене зло і страждання. Всюди, де була окупація, людей калічили і розстрілювали. Міста і села – знищували.

08:08 03.04.2023

РІЧНИЦЯ ДЕОКУПАЦІЇ КИЇВЩИНИ

Сьогодні виповнюється рівно рік з часу деокупації Київщини від військ РФ. Спільними діями Сил оборони, добровольців, волонтерів та місцевих вдалося дати відсіч окупаційній армії і визволити регіон.

15:45 02.04.2023