БУРЕВІЙ – Бригада утилізації російських військових

Перша Президентська бригада оперативного призначення. Командир військової частини 3027 полковник Мішакін Микола Миколайович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ст., відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг».

16:33 02.03.2023

Штурмова бригада Національної поліції «Лють» – перетвори свою лють на зброю

Основа – це бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна.

15:59 02.03.2023

Навіщо в Україні створюють “Гвардію наступу” – пояснення експертів

Вісім штурмових бригад “Гвардії наступу” почнуть використовувати, коли ЗСУ успішно виконають стратегічну оборонну операцію. Про це розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко. За його словами, ці бригади будуть особливо важливими під час контрнаступальних операцій Збройних Сил України.

15:54 02.03.2023

Спільне засідання постійних комісій сільської ради

На спільному засіданні постійних комісій сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова – Геннадій Келлер) та з питань житлово-комунального господарства, управління майном, регуляторної політики, законності, депутатської діяльності  та етики (голова – Віталій Костюк) було розглянуто низку питань, які увійшли до порядку денного наступної сесії сільської ради. У роботі комісії взяла участь сільський голова Наталія Бараненко.

10:51 02.03.2023

"КАРА-ДАГ". Піднімемо прапор над Кримом! 15 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

24 лютого 2022 року з моменту повномасштабного вторгнення особовий склад приступив до виконання бойових завдань, вів оборонні дії в населених пунктах Мелітополь, Молочанськ, Токмак, Кам’янське, Мала Токмачка. Своєчасне прибуття підрозділів полку до району виконання бойових завдань 24-27 лютого 2022 року дало змогу зупинити наступ переважаючих сил ворога на напрямках Василівка – Запоріжжя та Токмак – Оріхів.

09:19 02.03.2023

Спільне засідання бюджетної та освітянської комісій

Відбулось спільне засідання профільної комісії Степанівської сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій і міжнародного співробітництва (голова – Андрій Осадець) та з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціальної політики (голова – Марія Загребельна). У заході взяла участь сільський голова Наталія Бараненко. Після детального вивчення всіх питань порядку денного комісії, їх було запропоновано на розгляд депутатського корпусу на черговій сесії сільської ради.

15:48 01.03.2023

Бригада Нацгвардії України «Червона калина», у складі «Гвардії наступу»

У бригаду Нацгвардії України «Червона калина», у складі «Гвардії наступу», надходять нове озброєння і військова техніка, зокрема від країн-партнерів нашої держави. Про це заявив майор Нацгвардії, командир бригадної артилерійської групи штурмової частини НГУ «Червона калина» Вадим Москаленко.

14:56 01.03.2023

Міністерство внутрішніх справ України продовжує формування штурмових бригад

Міністерство внутрішніх справ України продовжує формування штурмових бригад «Гвардія наступу» – «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «AЗОВ». Ці підрозділи складатимуться виключно з добровольців, якими рухає патріотизм та велика лють до ворога.

12:21 01.03.2023

"Спартан" – об нас ламається ворог

Від початку повномасштабної військової aгpecії російської федерації проти України особовий склад військової частини дав гідну відсіч спробам противника прорватися до міста Харкова, брав участь в операції зі звільнення Малої Рогані, Циркунів та Кутузівки у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України продовжує мужньо боронити місто Харків, Харківську та частину Луганської областей, утримує позиції в районі Торецька Донецької області.

12:04 28.02.2023

«Сталевий кордон» – штурмовий загін Держприкордонслужби

У ДПСУ для «Гвардії наступу» формується 15-ий мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон». Кістяком підрозділу стануть досвідчені бійці та командири. Зокрема, керуватиме «Сталевим кордоном» Герой України, захисник Маріуполя полковник Валерій Падитель.

12:02 27.02.2023