Дата: від до Скинути

Вельмишановні депутати, члени виконавчих комітетів, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

10:03 07.12.2023

Увага! Сказ тварин!

Відповідно до протоколу № 54 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роздільнянській районній державній адміністрації від 05.12.2023 року село Новокостянтинівка Степанівської СТГ оголошено неблагополучним зі сказу тварин.

11:40 06.12.2023

Нарада з органами місцевого саморядування

Голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно із заступниками РВА провели нараду з головами територіальних громад району та старостами, в якій взяли участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та старости Марківського та Гаївського округів Світлана Закревська та Микола Осадець.

10:28 06.12.2023

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роздільнянській районній державній адміністрації

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко взяла участь у черговому засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роздільнянській районній державній адміністрації під керівництвом начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька, де присутніми було заслухано доповідь начальника Роздільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Олега Гнисюка про вжиті заходи з профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання Африканської чуми свиней (АЧС). Рішенням ДНПК встановлений карантин, який починається з 5 грудня і буде знятий не раніше ніж через 40 днів після проведення всіх заходів згідно з Планом профілактики та недопущення поширення захворювання АЧС, забезпечено чергування.

18:13 05.12.2023

Нарада щодо питань мобілізації

П’ятого грудня відбулась нарада під головуванням начальника Роздільнянської РВА Сергія Приходька та начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Охріменка. У заході взяла участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, а також керівництво Роздільнянського РТЦК та СП, працівники правоохоронних органів, інші голови територіальних громад району та старости їх старостинських округів.

18:04 05.12.2023

Робоча група “Прозорість і Підзвітність” продовжує вивчати та аналізувати отримані дані через Google-форму

Дякуємо громадянам за активну участь та співпрацю. Вже опрацьовані запити щодо ймовірних порушень та будуть винесені на розгляд робочої групи наступного тижня.

11:03 04.12.2023

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради № 263-Ср від 29.11.2023 р. «Про схвалення проєкту рішення Степанівської сільської ради «Про бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2024 рік»

16:00 01.12.2023