Засідання комісії з прав дитини

У Степанівській сільській раді відбулось засідання комісії з прав дитини, яке вела сільський голова Наталія Бараненко. Членами комісії було розглянуто важливе питання щодо доцільності призначення громадянки О. опікуном над чотирма неповнолітніми дітьми, відповідно до заяви та поданого пакета документів. Присутніми було схвалено дане рішення та винесено на розгляд виконавчого комітету Степанівської сільської ради.

10:53 30.11.2023

Боротьба з негодою триває

На території Степанівської громади три доби поспіль працювала техніка КП «Степанівське», якою оперативно, із самого початку снігопаду, працівники комунального підприємства розчищали центральну трасу Р-33 та під’їзди до неї. Протягом найважчої першої доби працівник комунального підприємства «Степанівське», водій екскаватора Юрій Сівов не виходив з нього, і ніч, і день працював без зупину. Але масштаби снігової заметілі вражали, сильний вітер швидко створював нові перемети, заввишки близько двох метрів.

11:55 29.11.2023

В Степанівській громаді діють Пункти незламності

Шановні мешканці та гості громади! Нагадуємо, що на території Степанівської громади діють Пункти незламності. В приміщенні сільської ради та в адмінбудівлях старостатів можна зарядити телефон, зігрітися та випити гарячого чаю.

14:01 25.11.2023

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради «Про ініціювання розробки місцевого енергетичного плану Степанівської сільської територіальної громади до 2030 року»

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради № 1490-VIII від 22 листопада 2023 року «Про ініціювання розробки місцевого енергетичного плану Степанівської сільської територіальної громади до 2030 року»

15:45 24.11.2023

Сесія сільської ради

Відбулось чергове, тридцять перше, засідання сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко. Порядок денний включав 58 питань.

16:12 23.11.2023

Виїзний день відкритих дверей для школярів Роздільнянського району

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели виїзний день відкритих дверей для учнів 11-х класів Роздільнянського району, який відбувся в Роздільнянському палаці культури. Участь у заході взяли одинадцятикласники Степанівської громади – учні Степанівського та Яковлівського опорних закладів загальної середньої освіти.

20:09 22.11.2023

Захоплюючі подорожі для діток громади

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. З цієї нагоди Степанівською сільською радою під керівництвом голови Наталії Бараненко та керівником служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради Іриною Раду була організована розважальна поїздка в м. Одеса для 71 дітини пільгової категорії. Наші дітки відвідали Одеський дельфінарій «Немо» та побували на виставі «Чиполіно» в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

11:09 22.11.2023

"Заряджені гідністю та жагою свободи!"

В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року,

17:19 21.11.2023

Спільне засідання бюджетної та освітянської комісій

20 листопада відбулось спільне засідання профільних комісій Степанівської сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій і міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціальної політики. Депутатами-членами комісій було розглянуто та винесено на розгляд сесії п’ять важливих для громади питань.

14:03 21.11.2023