Нарада з представниками Товариства Червоного Хреста України

Другого листопада в Роздільнянській районній державній адміністрації відбулась нарада з представниками Товариства Червоного Хреста України. Серед учасників заходу - начальник Роздільнянської районної (військової) державної адміністрації Сергій Приходько та його заступник,  голови територіальних громад району, працівники територіальних центрів соціального обслуговування населення Роздільнянського району, профільні фахівці соціальної сфери та Роздільнянського районного управління ГУДСНС України в Одеській області, представники Товариства Червоного Хреста України.

17:07 02.11.2023

Шановні мешканці Степанівської громади! Просимо підписати петиції за надання звання Героя України нашим землякам

Нагадуємо, що на офіційному інтернет-представництві Президента України триває збір підписів за надання звання Героя України нашим землякам, які, загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої наймогутнішої держави.

11:10 31.10.2023

Пишаємось талановитим земляком Юрієм Городецьким

У неділю, 29 жовтня, відбувся суперфінал “Голосу країни”, який цьогоріч проходив у Варшаві. Протягом всього 13-го сезону ми вболівали за нашого земляка, захисника України, батька двох синів – 25-річного Юрія Городецького з села Марківка.

11:03 31.10.2023

Благоустрій громади

В рамках заходів із благоустрою на території Степанівської сільської громади проводяться ремонтні роботи біля кладовища в с. Розалівка. Зокрема, реставрується плиточне покриття під’їзду з траси до цвинтаря, яке було розбите і просіло.

14:39 26.10.2023

Юні футболісти Степанівської громади привезли чергові нагороди із серця мальовничих Карпат - курортного Буковелю

Протягом трьох днів команда «ЮНІОРів» під керівництвом тренера, директора Центру культури, дозвілля та спорту Романа Гангана, змагалась із сильними суперниками із різних куточків України. Серед них – переважно команди обласних дитячих спортивних шкіл. Суперники були сильні, але юні футболісти Степанівської громади показали високий рівень гри, наполегливість та жагу до Перемоги. У результаті восьми запеклих ігор «ЮНІОРи» посіли почесне третє місце, поступившись лише команді Львівської ДЮСШ та Жмеринській міській команді Вінницької області.

17:03 25.10.2023

Скориговані тарифи на послуги, які надаються КП «Степанівське»

РІШЕННЯ виконавчого комітету Степанівської сільської ради № 228-Ср від 23.10.2023 р. «Про затвердження скоригованих тарифів на послуги водопостачання, послуги з вивозу побутових відходів, інші платні послуги, які надаються КП «Степанівське» Роздільнянського району Одеської області»

16:28 25.10.2023