Дата: від до Скинути

Генеральний план, поєднаний з планом зонування території села Плавневе Степанівської сільської територіальної громади

Повідомляємо про затвердження проєкту «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Плавневе Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» (рішення Степанівської сільської ради від 17 жовтня 2023 року №1482-VIII «Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Плавневе Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»»).

11:50 23.10.2023

Генеральний план, поєднаний з планом зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади

Повідомляємо про затвердження проєкту  «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» (рішення Степанівської сільської ради Одеської області від 17 жовтня 2023 року №1481-VIII «Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Нове Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»»). Розміщення документу державного планування на офіційному веб-сайті Степанівської сільської ради призупинено, як заходу щодо посилення охорони інформації через обстріли інфраструктурних об'єктів на території Одеської області на період дії воєнного стану в Україні. Після завершення воєнного стану в країні, документ державного планування буде опублікований на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади.

11:46 23.10.2023

Генеральний план, поєднаний з планом зонування території села Гаївка Степанівської сільської територіальної громади

Повідомляємо про затвердження проєкту - «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Гаївка Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» (рішення Степанівської сільської ради від 17 жовтня 2023 року №1479-VIII «Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Гаївка Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»»). Розміщення документу державного планування на офіційному веб-сайті Степанівської сільської ради призупинено, як заходу щодо посилення охорони інформації через обстріли інфраструктурних об'єктів на території Одеської області на період дії воєнного стану в Україні. Після завершення воєнного стану в країні, документ державного планування буде опублікований на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади.

11:36 23.10.2023

Повідомляємо про затвердження проєкту - «Генеральний план поєднаний з планом зонування території села Лучинське Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж» (рішенням Степанівської сільської ради Одеської області від 17 жовтня 2023 року № 1480-VIII «Про затвердження проєкту містобудівної документації «Генерального плану поєднаного з планом зонування території села Лучинське Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області зі зміною меж»»). Розміщення документу державного планування на офіційному веб-сайті Степанівської сільської ради призупинено, як заходу щодо посилення охорони інформації через обстріли інфраструктурних об'єктів на території Одеської області на період дії воєнного стану в Україні. Після завершення воєнного стану в країні, документ державного планування буде опублікований на офіційному веб-сайті Степанівської сільської територіальної громади.

11:24 23.10.2023

Засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Відбулось одинадцяте засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради, на якому головувала очільниця сільської ради Наталія Бараненко. Порядок денний складався із 24 питань, всі з яких проголосовані присутніми членами виконкому.

11:38 20.10.2023

Профілактичний рейд на території сільської ради

На території Степанівської сільської ради відбувся черговий профілактичний рейд з метою запобігання негативних явищ у сім’ях, профілактики домашньому насильству та проведення бесід щодо пожежної безпеки у побуті. Участь у робочих виїздах до осель мешканців громади взяли керівник служби у справах дітей сільської ради Ірина Раду, провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Олена Решетнікова та інспектор ювенальної превенції Роздільнянського районного відділу поліції Дмитро Горобець.

11:59 19.10.2023

Сесія сільської ради

17 жовтня відбулось позачергове, тридцяте, засідання сесії Степанівської сільської ради восьмого скликання, яке провела сільський голова Наталія Бараненко.

08:12 19.10.2023

Селекторна нарада з обласним Департаментом охорони здоров’я

17 жовтня 2023 року відбулось засідання селекторної наради Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА, в якому взяла участь Степанівський сільський голова Наталія Бараненко. Серед присутніх на заході в режимі відеоконференцзв'язку були також  заступник начальника Роздільнянської РВА Наталія Шличок, голови територіальних громад району та профільні заступники голів з питань економічного розвитку, керівники закладів охорони здоров’я району.

18:12 17.10.2023

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

РІШЕННЯ Степанівської сільської ради № 1280-VIII від 11.10.2023 р. «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Степанівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області»

17:12 17.10.2023