Апаратна нарада в районній державній адміністрації

Відбулось чергове засідання апаратної наради під керівництвом начальника районної військової адміністрації  Сергія Приходька. У заході взяли участь заступник голови Наталія Шличок, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та голови органів місцевого самоврядування.

17:10 25.12.2023

Вельмишановна ВЕЛИКА Степанівська громадо!

Тепло і сердечно вітаємо вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і сьогодення, і мрії про щасливе майбутнє, – Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення заповітних мрій та помислів. Тож нехай цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий рік, де не буде тривог та обстрілів, де рідні будуть поруч, у безпеці та мирі.

08:17 25.12.2023

Сесія сільської ради

21 грудня 2023 року відбулась остання в цьому році сесія сільської ради. Вела засідання сільський голова Наталія Бараненко.

08:39 23.12.2023

Звітує поліцейський офіцер громади

У жовтні цього року до посадових обов'язків приступив поліцейський офіцер Степанівської сільської громади, капітан поліції Олександр Голоколосов. Сьогодні Олександр Якович відзвітував перед депутатським корпусом за період своєї роботи та відповів на запитання присутніх.

12:05 21.12.2023

Вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України

20 грудня, в приміщенні Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області відбувся захід до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.

19:11 20.12.2023

Спільне засідання бюджетної та освітянської комісій

Відбулось спільне засідання профільних комісій Степанівської сільської ради з питань бюджету, планування, соціально-економічної політики, інвестицій і міжнародного співробітництва та з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціальної політики. Вів засідання депутат Олексій Гужев.

16:24 20.12.2023

Конгрес місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського

15 грудня 2023 року у Львові відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це вже пʼяте засідання Конгресу і заключне у цьому році.

18:25 17.12.2023

Спільне засідання земельної та майнової комісій

Відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою та екології навколишнього середовища (голова – Геннадій Келлер) та з питань житлово-комунального господарства, управління майном, регуляторної політики, законності, депутатської діяльності та етики (голова – Віталій Костюк). У роботі комісії взяла участь сільський голова Наталія Бараненко.

21:20 16.12.2023