Обласні зональні змагання з футзалу

Відбулись зональні змагання чемпіонату Одеської області з футзалу серед юнацтва 2013-2014 р.н. сезону 2024 року. Наші ЮНІОРи показали гарну гру, зустрівшись у футбольних баталіях  із командами Роздільнянської, Березівської та Великоплосківської громад. Маємо дві перемоги та одну поразку.

11:08 05.02.2024

Засідання освітянської комісії

Відбулось засідання постійної комісії Степанівської сільської ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціальної політики, участь у якому взяла сільський голова Наталія Бараненко. Вела захід голова комісії Марія Загребельна.

17:55 01.02.2024

Робоча нарада в районній державній адміністрації

Начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком проведено нараду з представниками правоохоронних органів, районного центру комплектування та соціальної підтримки, головами органів місцевого самоврядування. Участь у заході взяла Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

18:30 31.01.2024

Врятований лебідь

З приємної події почався робочий тиждень у Степанівській сільській раді – на лиман був доставлений лебідь, врятований кілька тижнів тому жителями Лучинського. Птаха, в родині, що його приютила, прозвали Гошею. Він дуже зрадів природньому середовищу, залюбки купався у лимані, де постійно мешкає зграя лебедів.

08:24 30.01.2024

Вітаємо хореографічний колектив «Aks Dance» з успішним виступом на фестивалі "ENERGY DANCE & MUSIC FEST"

27 січня в місті Одеса відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "ENERGY DANCE & MUSIC FEST", в якому взяв участь хореографічний колектив «Aks Dance» Степанівського сільського Будинку культури.  Дівчатка гідно представили громаду на заході та за результатами оцінювання посіли почесне друге місце. Дякуємо художньому керівнику Наталії Аксентій та юному хореографу Марії Аксентій за розвиток талановитої молоді.

08:35 29.01.2024

Засідання стратегічної сесії щодо розроблення комплексного плану просторового розвитку території

Відбувся публічний захід громадського обговорення - засідання стратегічної сесії щодо розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Cтепанівської сільської територіальної громади.

17:11 23.01.2024

День Соборності в Степанівській громаді

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності.

16:50 22.01.2024