До уваги мешканців Степанівської сільської територіальної громади!

В умовах збройної агресії російської федерації, участі у бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, відповідно до повноважень, визначених Законами України «Про Державну прикордонну службу України» й «Про державний кордон України», наказом 2 Прикордонного загону Державної Прикордонної служби України від 11 квітня 2022 №271-аг, в період з 08.00 12.04.2022 року до окремого розпорядження в межах контрольованих прикордонних районів, які встановлено на території Подільського та Роздільнянського районів Одеської області, запроваджено додаткові тимчасові обмеження на в’їзд і провадження робіт у смузі місцевості (крім території населених пунктів), яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 500 метрів від лінії державного кордону (далі-смуга), якими передбачено заборону:

16:12 12.04.2022

Соціальний проєкт "Прихисток"

Здійснення прямої військової агресії росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань, загибелі українських громадян. Більшість тих, чиї домівки знаходились на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені були покинути рідні місця.

14:04 12.04.2022

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ОБМЕЖЕНЬ ТА ЗАБОРОН, ЯКІ ДІЯТИМУТЬ В ПЕРІОД ПОДОВЖЕНОЇ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

ШАНОВНІ ОДЕСИТИ І МЕШКАНЦІ ОБЛАСТІ! Враховуючи кількість запитань які надходять від Вас до Одеської обласної військової адміністрації, щодо розуміння обмежень, які обумовлені введенням подовженої комендантської години на території міста та області – даємо додаткові детальні роз’яснення.

14:51 09.04.2022

Шановні мешканці Степанівської громади!

Як ми вже повідомляли, в нашому регіоні запроваджується «затяжна» комендантська година. Відсьогодні, 9 квітня, з  21:00 до 6:00 11 квітня (понеділок) заборонено перебування людей на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень.

10:08 09.04.2022

УВАГА! В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ВИХІДНІ ЗАПРОВАДЯТЬ «ЗАТЯЖНУ» КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ

Враховуючи події, що трапились в Краматорську Донецької області, де в результаті ракетного обстрілу вокзалу, загинули 50 людей і 98 поранені, в Одесі, 10 квітня 2022 року, є загроза нанесення ракетного удару. Саме тому Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, запроваджено на території Одеси та Одеської області комендантську годину з 21 години 00 хвилин 9 квітня 2022 року до 06 годин 00 хвилин 11 квітня 2022 року.

19:02 08.04.2022

Шановні підприємці Степанівської сільської територіальної громади!

Держпродспоживслужба запрошує українських виробників харчових та інших продуктів, що продовжують працювати в умовах воєнного стану, долучитися до Платформи допомоги. Це майданчик, створений Держпродспоживслужбою за підтримки Офіс Президента України, Міністерство економіки України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

13:01 31.03.2022

Щодо заборони спалювання сухої трави, залишків сухої рослинності, листя та сміття

По всій території нашої громади жителі продовжують бездумно та безконтрольно спалювати на власних присадибних ділянках сміття, сухе листя та чагарники, тим самим провокуючи масштабні пожежі у природніх екосистемах.

10:44 31.03.2022

Державна служба України з питань праці розпочинає консультації для релокованих на територію Львівщини підприємств

Держпраці розпочала проєкт з надання консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією переміщують свій бізнес до інших регіонів України.

15:49 29.03.2022

Інформує податкова інспекція

Чи звільняється від відповідальності платник податків у зв’язку з неможливістю своєчасного виконання податкових обов’язків у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні?

11:11 19.03.2022