ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

На Одеську область насувається негода. За інформацією Українського Гідрометцентру впродовж дня і ночі 8 січня очікується погіршення погодних умов по всій території області. Циклон буде йти з півночі області починаючи з ночі понеділка, 8 січня, та протягом дня понеділка ,8 січня, покриє всю область.

08:46 08.01.2024

Працює цілодобовий Штаб з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну

З 7 по 9 січня очікуються складні погодні умови: різке зниження температури повітря до 19 – 25 градусів морозу та сильні снігопади по всій території України. Ситуація на дорогах буде ускладненою через ожеледицю і налипання моркрого снігу.

18:32 07.01.2024

З поверненням на Батьківщину!

До Степанівської громади повернулись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які походять з однієї родини та перебувають на первинному обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Степанівської сільської ради. В перші дні війни вони були евакуйовані до Польщі з притулку для дітей «Теплий дім» служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації.

16:10 02.01.2024

До уваги населення!

У період з 12.07.2023 р. по 02.08.2023 року, відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Степанівської сільської ради №1216-VIII  від 05 липня 2023 року «Про викладення рішення «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Степанівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області» в новій редакції», відбувалася процедура реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану просторового розвитку Степанівської сільської територіальної громади за результатами якої пропозиції у встановлений термін не надходили.

11:12 01.01.2024

Траур на Одещині

30 грудня в Одеській області оголошено день жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної атаки на Одесу 29 грудня 2023 року.

09:08 30.12.2023