«Я прагну стати добровольцем»

У зв’язку із актом збройної агресії російською федерацією значно зросли обсяги проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на територіях, які постраждали внаслідок агресії. З початком нападу зруйновано велику кількість будівель та споруд, серед яких лікарні, навчальні заклади, житлові будинки, промислові об’єкти та заклади культурної сфери.

10:21 12.05.2022

Шановні мешканці Степанівської громади!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 9 – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця перемога дісталася нам великою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського. Крім того, слабкість, страх і нерішучість західного світу заохочували агресорів до все більшого масштабу злочинів.

08:40 08.05.2022

В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО ПОДОВЖЕНУ КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ!

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА ОДЕСА І ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ запроваджено комендантську годину з 22 години 00 хвилин 8 травня 2022 року до 05 годин 00 хвилин 10 травня 2022 року. Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

21:54 06.05.2022

За повідомленням Офісу Генеральної прокуратури України станом на 29 квітня 2022 року зареєстровано 4260 злочинів проти основ національної безпеки

Із 4260 злочинів: 715 – за статтею 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада»; 2748 - за статтею 110 Кримінального кодексу України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

14:42 04.05.2022

30 квітня Україна відзначає День прикордонника

Сьогодні – свято мужніх людей, військовослужбовців, які охороняють державний кордон нашої Батьківщини на суші та в морі. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі та шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

10:23 30.04.2022

БЕЗПЕЧНОГО ВЕЛИКОДНЯ!

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Великдень. За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей.

14:33 21.04.2022

Шановна Степанівська громадо!

У цей непростий час комунальними службами безперебійно надаються необхідні послуги. Для забезпечення роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах воєнного стану, звертаємось до вас з проханням своєчасно сплачувати комунальні послуги.

10:24 20.04.2022