СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ

Сьогодні Україна вперше на державному рівні вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Відповідну постанову під № 5343 цьогоріч ухвалила Верховна Рада у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня.

14:41 04.06.2022

У червні додаткових вихідних не буде

У червні українці могли б мати подовжені вихідні з 11 по 13 червня (Трійця), а також вихідний 28 червня (День Конституції).  Але відповідно до законодавства, у період дії воєнного стану 13 та 28 червня є звичайними робочими днями, робота в які оплачується у звичайному порядку.

15:07 03.06.2022

Шановна ВЕЛИКА Степанівська громадо!

Ось і прийшло до нас літо, а разом з ним і улюблене свято малечі – Міжнародний день захисту дітей. День, який сьогодні набув особливого значення і потребує особливої уваги.

13:59 01.06.2022

Про заборону перебування осіб на пляжних зонах у межах  прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області

Про заборону перебування осіб на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Одеської області

17:22 27.05.2022

Рятувальники попереджають про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. Для підлітків

Державна служба України з надзвичайних ситуації за сприянням USAID розробила відеоролики для батьків, дітей та підлітків в яких йдеться про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

17:20 25.05.2022

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

З приводу отримання населенням гуманітарної допомоги, звертайтеся, будь ласка, до відділу надання соціальних послуг Степанівської сільської ради або спеціалістів відділу в старостинських округах за місцем проживання.

17:09 24.05.2022

З 25 ТРАВНЯ В ОДЕСІ ТА ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУДЕ ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса та Одеської області, буде змінено час комендантської години. З 25 травня 2022 року комендантська година діє з 23 години 00 хвилин до 05 годин 00 хвилин. Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

15:24 24.05.2022