В Україні запрацював державний портал розшуку дітей

Інформаційна платформа «Діти війни» childrenofwar.gov.ua допомагатиме оперативно збирати інформацію про дітей, які постраждали під час війни, щоб якомога швидше їх врятувати. Окрім поширення достовірних статистичних та згодом аналітичних даних, ресурс стане місцем єдиного зв?язку для батьків, свідків злочинів проти дітей та представників правоохоронних органів.

12:05 04.08.2022

Нарада з аграріями

На прохання аграріїв Степанівської громади голова сільської ради Наталія Бараненко провела нараду з представниками сільськогосподарської галузі. На робочій зустрічі вирішувалось питання орендної плати, аграріями були озвучені проблеми, які виникли у зв’язку з війною, тощо.  Обговоривши ряд проблемних питань агросектору та ознайомившись із планами на найближчу перспективу, Наталія Вікторівна зазначила, що завдяки непростій праці аграріїв сьогодні у нашій громаді, в регіоні та в країні загалом є гарантія продовольчої безпеки. З перших днів війни фермери та підприємці Степанівської громади допомагають у різних питаннях, не зважаючи на всі ті негаразди, які спіткали їх. У такій тісній співпраці ми разом наближаємо нашу спільну Перемогу над рашистським загарбником.

10:02 04.08.2022

Шановні одесити та мешканці Одеської області!

Сьогодні вкотре хочемо поговорити про заборону повідомляти про обстріли. Бо щойно на Одещині пролунають різного роду вибухи, як в соцмережах і месенджерах починається активне обговорення обстрілів, які люди чули або бачили поруч, та викладають відео і фото свіжих пошкоджень. Однак робити цього не можна, адже це допомагає російським військам!

10:24 02.08.2022

Обережно, міни!

Якщо ви знайшли предмет, який навіть суто гіпотетично може бути міною, необхідно:

13:02 01.08.2022

Засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

Під керівництвом сільського голови Наталії Бараненко відбулось чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради. На порядку денному було близько двадцяти питань, які потребують нагального вирішення. Більшість з них стосувались фінансової, соціальної та комунальної сфер діяльності. Зокрема, членами виконкому було проголосовано за виділення матеріальної допомоги мешканцям громади, згідно із заявами. Також за ініціативою виконавчого комітету із сільського бюджету було виділено 50 тисяч гривень на підтримку Сергіївської громади, яка в ніч на 1 липня постраждала від ракетних обстрілів і зараз потребує відновлення об’єктів інфраструктури.

11:18 31.07.2022

Міністерство юстиції інформує громадян щодо формування єдиної практики застосування законодавства у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

12 травня 2022 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» (далі – Закон), яким внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію).

11:16 31.07.2022