З Днем Державного Прапора України!

Шановні мешканці Степанівської громади! Сьогодні, 23 серпня, ми відзначаємо День Державного Прапора України. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету і єдності нації, уособлення її могутності. У всі часи повага до державного прапора - це повага до свого народу, його коріння і традицій.

09:06 23.08.2022

Селекторна нарада з обласною військовою адміністрацією

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, разом з колегами, взяла участь у селекторній нараді, яку в онлайн-форматі проводив голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко. Було розглянуто багато актуальних питань, зокрема і щодо посилення заходів безпеки у дні державних свят – 23 та 24 серпня.

19:14 22.08.2022

Управління Держпраці в Одеській області інформує: як працюємо 24 серпня

Під час «прямої телефонної лінії» до нас звернувся роботодавець з проханням надати роз’яснення щодо святкування/роботи в день державного свята - Дня Незалежності України 24 серпня 2022 року ВІДПОВІДЬ

13:10 22.08.2022

Перерахунок пенсії

Подати запит на перерахунок пенсії за віком або інших видів пенсій можна, скориставшись послугами Гіда з державних послуг за посиланням: https://diia.gov.ua/services/pererahunok-pensiyi

10:21 22.08.2022

Чергове засідання виконавчого комітету Степанівської сільської ради

На черговому засіданні виконавчого комітету Степанівської сільської ради, яке відбулось під керівництвом сільського голови Наталії Бараненко, було розглянуто близько двадцяти питань життєдіяльності громади. Зокрема, членами виконкому було проголосовано за внесення змін та доповнень до рішення Степанівської сільської ради від 22 грудня 2021 року №857-VІІІ «Про сільський бюджет Степанівської сільської територіальної громади на 2022 рік», за виділення матеріальної допомоги мешканцям громади тощо. Зазначимо, що більшість питань, які були опрацьовані та проголосовані членами виконкому, стосувались соціальної сфери.

09:41 22.08.2022

Якщо ви стали жертвою сексуального насильства

Люди, які постраждали від сексуального насильства, пов’язаного з воєнними діями та збройним конфліктом, мають право на безоплатну допомогу: правову, медичну, соціальну, психологічну.

10:26 21.08.2022

В УКРАЇНІ ДІЄ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ПРИХИСТОК»

Здійснення прямої військової агресії росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань, загибелі українських громадян. Більшість тих, чиї домівки знаходились на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені були покинути рідні місця.

10:12 20.08.2022

З робочим візитом до Степанівської громади завітав голова районної військової адміністрації

З робочим візитом у Степанівській сільській раді побував голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько. Мета поїздки - моніторинг готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного часу. Обговоривши поточні питання із сільським головою Наталією Бараненко, Сергій Миколайович поспілкувався із освітянами Степанівської громади, представниками батьківських комітетів. Всі учасники зустрічі дійшли згоди, що навчальний рік у школах громади має розпочатися із дистанційної форми навчання, яка на сьогоднішній день, в умовах збройної агресії російської федерації, є безпечнішою.

17:44 19.08.2022