З вдячністю за відповідальну роботу

Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, разом із головою районної військової адміністрації, колегами з Роздільнянської міської, Лиманської, Великомихайлівської, Захарівської селищних рад привітала з професійним святом працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, які трудяться на теренах Роздільнянщини. Наталія Вікторівна від усієї нашої громади подякувала рятувальникам за відповідальну роботу, за те, що, ризикуючи власним життям, допомагають людям боротися з різними негараздами. Кращим з кращих представникам цієї професії були вручені почесні грамоти.

11:19 17.09.2022

Реєстр медіаторів, які залучаються центрами з надання БВПД

Координаційний центр з надання правової допомоги вестиме Реєстр медіаторів, які залучаються центрами з надання БВПД для реалізації пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», а також розробить правила проведення медіації. Це передбачено постановою Уряду «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо деяких питань забезпечення надання послуг з медіації системою безоплатної правової допомоги» від 02 вересня 2022 року № 990. Нововведення мають бути впроваджені у 4-місячний строк з дня набрання чинності цією постановою.

10:47 16.09.2022

17 вересня професійне свято відзначають працівники служби надзвичайних ситуацій

У цей непростий для нашої держави час, у воєнний час, внесок українських рятувальників в майбутню Перемогу просто неоціненний. Вони допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на їх плечах лежить місія з порятунку людей, розмінуванню территорій, пошуку постраждалих під завалами та іншими загрозами, які важко перерахувати. Але мета у них одна-єдина - зберегти якомога більше життів.

09:38 16.09.2022

Пряма телефонна лінія

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   16 вересня 2022 року  з 10:00 до 12:00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Приймаємо на роботу з нефіксованим робочим часом»;

13:43 15.09.2022

Держпраці розпочинає цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавить тема трудових відносин, здоров’я та безпеки на роботі

11:28 15.09.2022

З 1 жовтня вдвічі підвищать виплати тим, хто прихистив переселенців

З 1 жовтня українці, які прихистили у своїх домівках внутрішньо переміщених осіб, отримуватимуть близько 900 грн на місяць на кожного переселенця.Про це віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук сказала в ефірі телемарафону.

10:39 15.09.2022