Пряма телефонна лінія

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   16 вересня 2022 року  з 10:00 до 12:00 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Приймаємо на роботу з нефіксованим робочим часом»;

13:43 15.09.2022

Держпраці розпочинає цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавить тема трудових відносин, здоров’я та безпеки на роботі

11:28 15.09.2022

З 1 жовтня вдвічі підвищать виплати тим, хто прихистив переселенців

З 1 жовтня українці, які прихистили у своїх домівках внутрішньо переміщених осіб, отримуватимуть близько 900 грн на місяць на кожного переселенця.Про це віцепрем’єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук сказала в ефірі телемарафону.

10:39 15.09.2022

Нові правила трудових відносин під час воєнного стану за Законом № 2352

Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області 15 вересня 2022 року  з 10:00 до 12:0 проводить сеанс прямого телефонного зв’язку на тему: «Нові правила трудових відносин під час воєнного стану за Законом № 2352»;

15:34 14.09.2022

Шановні мешканці Степанівської громади!

З приходом осені ми знову стаємо свідками того, як розповсюдження коронавірусної інфекції набирає стрімких обертів. Стає невтішною ситуація як в Україні загалом, так і в Роздільнянському районі зокрема. Маємо підтверджені випадки і в нашій громаді.

10:09 14.09.2022

Пільги щодо сплати земельного податку

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до абзацу першого п. 286.5 ст. 286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) нарахування фізичним особам сум плати за землю проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки, у тому числі право на яку фізична особа має як власник земельної частки (паю), які надсилають платнику податку у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ, разом із детальним розрахунком суми податку, який, зокрема, але не виключно, має містити кадастровий номер та площу земельної ділянки, розмір ставки податку та розмір пільги зі сплати податку.

09:11 14.09.2022

Особливості перетину кордону в умовах воєнного стану. Роз’яснення Держприкордонслужби

Тема перетину кордону України з європейськими країнами під час повномасштабного вторгнення Російської Федерації на нашу територію набула актуальності. Про особливості перетину кордону в умовах воєнного стану розповідає заступник начальника відділу організації прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Віктор Сампір.

09:35 13.09.2022

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ПОДІЛЬСЬКОГО ТА РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Інформуємо, що з 30.08.2022 року, на період дії військового стану в межах контрольованих прикордонних районів, які встановлено на території Подільського та Роздільнянського районів Одеської області, запроваджуються додаткові тимчасові обмеження (далі – обмеження) на в’їзд і провадження робіт у смузі місцевості (окрім території населених пунктів), яка безпосередньо прилягає до державного кордону, в межах прикордонної смуги завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону України, якими передбачити заборону:

16:30 12.09.2022

До уваги виробників сільськогосподарської продукції!

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 затверджено «ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

10:39 12.09.2022

Відповіді на найпоширеніші питання про направлення до лікарів

Від початку військової агресії російської федерації українці, які були змушені змінити місце проживання, можуть отримувати первинну медичну допомогу за місцем фактичного перебування, без декларацій та  направлень. Первинну меддопомогу надають сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

12:29 11.09.2022