Триває ремонт під’їзної дороги до Плавневого

Сьогодні ми є свідками того, як рашистські окупанти намагаються стерти наші села та міста, знищити всю інфраструктуру, яка створювалась роками заради нашого комфортного життя та затишку. Але ми всіляко показуємо, що ми – нація нескорених та незламних. Підтримуючи наших захисників та допомагаючи їм, Степанівська сільська громада продовжує напружено працювати в тилу, волонтерити, надавати прихисток вимушеним переселенцям тощо.

11:01 05.10.2022

Увага! Планове відключення світла!

УВАГА! ДТЕК «Одеські електромережі» повідомлять про планове відключення електропостачання 5 жовтня з 9:00 до 19:00 в селі Розалівка (вулиці Перемоги та Одеська). У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру ДТЕК «Одеські електромережі»: для стаціонарних телефонів:+38048-705-90-90; для мобільних: +38-068-705-90 90, +38-095-705-90-90, +38-073-705-90-90.

09:42 04.10.2022

Чергове поповнення в автопарку комунального підприємства

Незважаючи на непрості часи, які ми зараз переживаємо, в Степанівській громаді робота кипить у різних напрямках. Дякувати Богові та нашим захисникам, ситуація в нашому регіоні контрольована, тож маємо можливість працювати, готуватися до зими, дбати про благоустрій територій тощо.

10:52 03.10.2022

До Дня усиновлення

День усиновлення відзначається в Україні щороку 30 вересня. Проголошено свято 27 листопада 2008 року, щоб акцентувати увагу населення на важливості виховання дітей у сім’ях, підтримати та розвивати усиновлення. Крім вшанування прийомних батьків, цього дня нагадують про тих дітей, які все ще не мають батьківської опіки.

15:13 30.09.2022

Працювала виїзна комісія

На території Степанівської громади, в селі Павлівка, відбулось засідання виїзної спільної комісії спеціалістів регіональної філії  "Одеська залізниця" АТ "Українська залізниця та АТ "ДТЕК Одеські електромережі" щодо обстеження земельної ділянки та погодження відповідними організаціями проведення нової лінії електромережі до інфраструктурного об’єкту. В засіданні комісії участь взяли Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та начальник управління земельних відносин, економічного розвитку, інфраструктури та інвестицій сільської ради Ігор Романенко. За результатом роботи комісії було прийнято ряд важливих рішень.

15:31 29.09.2022

29 вересня – День пам'яті трагедії Бабиного Яру

Сьогодні, 29 вересня, виповнюється 81 рік одній з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.

10:39 29.09.2022