Актуальні новини Одещини, України та світу

Правила оформлення працівників для юридичних осіб, фізичних осіб чи приватних підприємців (ФОП)

Південне міжрегіональне управління Держпраці інформує щодо правильності укладання трудового договору, та дає відповідь на одне з найпоширеніш питань: "Чи відрізняються правила оформлення працівників для юридичних осіб, фізичних осіб чи приватних підприємців (ФОП)?"

12:46 30.11.2023

Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «прямої телефонної лінії»:

10:49 30.11.2023

Робо-бджола інформує про безпеку на роботі в зимовий період

Із настанням зимового періоду стає особливо важливим питанням безпеки праці на відкритому повітрі та в неопалюваних приміщеннях. Законодавство та нормативи встановлюють конкретні вимоги, які повинні бути враховані роботодавцями для забезпечення безпеки працівників холодну пору року.

10:42 30.11.2023

Запрошуємо до участі у вебінарі «Ментальний фронт: як дбати про своє психічне здоров’я»

Стрес, тривожність та інші фактори сильно впливають як на психічний, так і на фізичний стани людини, тому їй стає важко працювати і виникає потреба у вихідному. Сприяння поліпшенню ментального здоров’я серед працівників зменшить кількість випадків, коли у ваших колег з’являється потреба брати більше вихідних через погане самопочуття та апатію.

10:41 29.11.2023