Актуальні новини Одещини, України та світу

Інтернет-торгівля субʼєктами господарювання без застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет-майданчики стали бізнес-платформами з потужними маркетинговими інструментами, якими користуються громадяни для дистанційного продажу товарів або надання послуг.

11:57 01.11.2023

Одещина: здійснення господарської діяльності без фіскалізації розрахунків та з використанням праці найманого працівника без оформлення трудових відносин

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків на зобов’язанні дотримання вимог Податкового кодексу України, Кодексу законів про працю України, Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265) іншими законодавчими актами, адже це обов’язкова умова здійснення усіх видів підприємницької діяльності та запорука законності її ведення.

11:51 01.11.2023

Твої командири чекають на тебе!

З нас — бойова підготовка, повне забезпечення та західна техніка. З тебе — залізна мотивація вчитися та бажання безжально нищити русню.

15:03 31.10.2023

До уваги операторів ринку!

До Головного управління надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 25 жовтня 2023 року №2023.7255 щодо виявлення пестицидів (біфентрин і новалурон) у сушених сливах. Вони експортувались з України (відправник: ТОВ «МОДЕСТ АГРО», вул. Середньофонтанська, 19-А, м. Одеса, 65039) до Польщі (імпортер: «MATEKO», Mateusz Olech, Poland).

09:56 31.10.2023

Вправа "Книжка з малюнком"

Знову день тривожних новин? Але спробуємо зупинити тривогу, що ходить по колу в голові і не приносить жодної користі. «Дістанемо» її із себе, роздивимося та покладемо поряд.

16:55 30.10.2023

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ПЕРЕМОГИ!

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення. Засновник – перший командир полку «Азов» Андрій Білецький.

11:56 29.10.2023

Ти як?

Змінювати звички вкрай непросто, та результат вартий цих зусиль

13:44 28.10.2023

Здобувати нову професію – легко, зручно та захопливо через освітні серіали «Дія.Освіта»

«Дія.Освіта» – національна освітня платформа актуальних знань та навичок, що застосовує новітню технологію «едьютейнмент» («Edutainment»), засновану на принципі «навчання як гра / розвага». Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного розвитку та успішної життєвої перспективи.

13:53 27.10.2023

Перегляньте свій словниковий запас

Кажуть, щоб щось змінити, починати варто тут і зараз — варіант «з понеділка» не працює. Тож пропонуємо просто зараз прогортати свій словниковий запас та викинути з нього зайве.

12:26 27.10.2023