Актуальні новини Одещини, України та світу

Пресконференція начальника Одеської ОВА Олега Кіпера з представниками медіа Одещини

Під час пресконференції 21 грудня начальник Одеської ОВА Олег Кіпер обговорив з представниками медіа Одещини, також, питання доцільності відміни тендерів та в цілому ефективність діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА за півтора місяці з моменту її створення.

15:21 22.12.2023

Шановні платники податків!

Головне управління ДПС в Одеській області продовжує практику повідомлення платників податків про наявність у них боргів, які не перевищують 3060 грн, засобами телефонного зв’язку шляхом автодозвону, коли платнику буде повідомлено, що за ним обліковується податковий борг до зведеного бюджету, сукупний розмір якого перебуває в діапазонах: від 0,01 грн до 100,00 грн, від 100,01 грн до 1000,00 грн, від 1000,01 грн до 3060 гривень.

14:23 22.12.2023

Моніторинг РРО

Головним управлінням ДПС в Одеській області на постійній основі здійснюється моніторинг та аналіз інформації, розміщеної на доступних сайтах, інтернет-майданчиках, платформах та у разі встановлення фактів систематичного проведення підприємницької діяльності без фіскалізації розрахунків - здійснюються контрольно-перевірочні заходи.

13:27 20.12.2023

Повідомлення RASFF від 14.12.2023 № 2023.8646, стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю)

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8648, стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів і сильного неприємного запаху в силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України.

10:13 20.12.2023

Зарахування податкових платежів та єдиного внеску у період завершення бюджетного року

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків, що податкові платежі та єдиний внесок, сплачені через Систему електронних платежів Національного банку України (далі – СЕП НБУ) 29 грудня 2023 року, Казначейством будуть зараховані на бюджетні/небюджетні рахунки, в тому числі на рахунки, відкриті в СЕА ПДВ і реалізації пального та спирту етилового, єдиний рахунок у 2023 році.

15:19 19.12.2023

Платники єдиного податку І групи при продажу товарів (наданні послуг) РРО/ПРРО не застосовують

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що Законом України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) визначено, що встановлення норм щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій в інших законах, крім Податкового кодексу України, не допускається (абзац другий преамбули Закону № 265).

09:08 18.12.2023

Послуга з ментального здоров’я вже стає доступнішою

Про це йшлося під час зустрічі Першої леді України Олени Зеленської (https://www.facebook.com/olenazelenska.official) із представниками регіонів, відповідальними за впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Від Одеського регіону у заході взяв участь заступник голови ОДА Дмитро Радулов.

15:27 17.12.2023