Актуальні новини Одещини, України та світу

Комунікаційна податкова платформа – це належна взаємодія податкової з інститутами громадянського суспільства та бізнес-асоціаціями

Податкова Одещини нагадує, що використовує всі потенційні можливості для підтримки бізнесу, а відтак і держави та відкрита до діалогу та взаємодії з інститутами громадянського суспільства, бізнес-асоціаціями, що представляють інтереси платників податків податків.

15:19 04.01.2024

Майже 360 мільйонів гривень

Саме така сума відмінених тендерів за результатом роботи групи «Прозорість і підзвітність» у 2023 році.

08:39 03.01.2024

Траур на Одещині

30 грудня в Одеській області оголошено день жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної атаки на Одесу 29 грудня 2023 року.

09:08 30.12.2023

Чому під час тривоги...нам хочеться чути звуки вибухів?

Під час повітряної тривоги ми можемо впіймати себе на моторошній думці, що чекаємо вибухів, а коли чуємо їх — ніби відчуваємо певне полегшення. Так само підсвідомо можемо романтизувати хвилини небезпеки, коли загроза минає — згадувати обстріли, час в укритті чи блекаути з певним теплом, і це лякає

15:24 28.12.2023

Український народ сьогодні протистоїть зовнішньому агресору, завдяки ЗСУ виборює право на своє існування

Російські військові безжально нищать наші міста, вбивають мирних мешканців. Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Російська армія не збирається зупинятися.

11:58 28.12.2023