Актуальні новини Одещини, України та світу

У яких випадках нараховується компенсація втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати?

Постійна рубрика Держпраці #ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ триває і сьогодні розглядаємо наступну тему: у яких випадках нараховується компенсація втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати?

09:31 18.01.2024

Держпраці проводить сеанс «прямої телефонної лінії»

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанси «Прямої телефонної лінії»:

16:33 17.01.2024

Безпека під час експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів

Масовані ракетні обстріли російських окупантів підкреслюють важливість належної підготовки до непередбачуваних обставин, зокрема, якщо йдеться про збереження життя та здоров’я працівників та підтримки життєво важливих інфраструктурних систем.

11:45 14.01.2024